Маленькі вихованці франківського драмтеату вразили глядачів


З 24 по 28 грудня 2018 року відбулись перші творчі покази учнів “Дитячої театральної майстерні”, яка діє при Івано-Франківському Драмтеатрі, де діти на камерній сцені театру вперше виступили для усіх охочих.

До сліз вразив глядачів етюд старшої групи, присвяченний 5-й річниці Революції Гідності “Війна устами дитини”, де діти висловили свою позицію щодо цих подій, розповідали сучасні вірші під акапельну колискову.

Не залишив байдужим нікого і виступ наймолодшої групи, яка підготувала на розсуд глядачів цілу постановку про те, як усім дітям потрібна казка в житті, одиночні етюди, вірші, акробатичні трюки, танці, акторські тренінги, сценічна мова.

Тетральна майстерня налічує 96 учнів, віком від 6 до 15 років. Наставники та викладачі школи художній керівник народний артист України Ростислав Держипільський, актор та директор майстерні Олексій Лейбюк, актор Сергій Лазановський, та актриса нашого Драмтеатру Тетяна Шавкова навчають учнів за програмою театрального університету для того, щоб в майбутньому діти могли брати участь у виставах, показах та органічно існувати на сцені.


 3 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/