Архівісти Прикарпаття відзначили своє професійне свято


Сьогодні в Державному архіві Івано-Франківської області відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників архівних установ.
Ветеранів-архівістів привітали керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій, виконуючий обов’язки директора архіву Любомир Харук, голова обкому профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука Роман Маланій вручив присутнім пам’ятну вітальну адресу. Він зазначив, що з часу проголошення незалежності України архівні установи зробили значущий крок на шляху до відкритості своєї діяльності, інтеграції української архівної системи у світовий простір.

За словами Любомира Харука, архівісти краю активно працювали за усіма основними напрямками архівної діяльності щодо забезпечення збереженості документів, поповнення Національного архівного фонду, зміцнення матеріально-технічної бази, до популяризації архівних документів та всебічного використання їх інформації. Він переконаний, що професіоналізм архівістів, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу.26 Грудня 2018 p.
©http://briz.if.ua/