Михайло Смушак: «Можна капітально відремонтувати дві вулиці або вивезти сніг з усього міста»


Тема прибирання снігу в місті досі не вщухає ані в інтернеті, ані на вулицях Франківська.

Центральні вулиці міста і тротуари розчищає комунальне підприємство. Прибудинкова територія об’єктів, які мають власника або орендаря прибирається особами, яким той об’єкт належить.

Як бачимо, дороги та вулиці здебільшого розчищені, проте, що це за вали снігу височіють на узбіччях? Хто повинен вивозити сніг і куди його викидати з’ясовували журналісти БРІЗ. 

«Комунальне підприємство «Муніципальна дорожня компанія» вивозить чистий сніг тільки з центральної частини міста. Залишають його у себе на території або викидають у пустир в районі вул. Микитинецької» - повідомив директор Департаменту комунального господарства, Михайло Смушак.

Також він зазначив, що для вивезення снігу з усього міста потрібні значні кошти, а раціональності в таких витратах депутати не вбачають.

Зі слів директора комунального Департаменту, на прибирання міста, в тому числі в зимовий період, цього року було витрачено 45 млн. грн. Ще на 3 млн. грн. було придбано сіль на посипання доріг.

«Можна виділити ще 10 млн. на вивезення снігу. Потім будуть нові снігопади – це знову витрати… Місто банально немає таких коштів… та й логіка депутатів тут зрозуміла – за 10 млн. грн. можна капітально відремонтувати дві вулиці або вивезти сніг з усього міста» - Михайло Смушак.

Перший заступник міського голови, Микола Вітенко, дав стосовно цього наступний коментар:
«Навіщо вивозити? Решітки від снігу треба порозчищати, щоб нормально танув».

До цього він також додав, що кожного року навесні комунальники забирають сміття зі снігом з центральних площ міста з метою уникнення засмічення зливних колодязів. 

«Тому ні обов’язку вивозити сніг, ні штрафу за не вивезення я не бачу…» - Микола Вітенко.

Олександра Сусяк, для БРІЗ

 20 Грудня 2018 p.
©http://briz.if.ua/