ПАТ «Івано-Франківськгаз» протягом тижня розігруватиме подарунки серед споживачів


З понеділка по п’ятницю, з 17 по 21 грудня, на клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз» очікують розіграші подарунків. В рамках проведення Дня клієнта, газорозподільна компанія розігрує серед споживачів природного газу понад півсотні різноманітних подарунків: планшет, сигналізатори загазованості та сувенірну продукцію.
Святкування Дня клієнта проводиться вже другий рік поспіль. Участь у розіграшах призів прийматимуть клієнти, незалежно чи вони відвідували центр обслуговування чи скористалися онлайн-сервісами газового господарства.
«Відзначення Дня клієнта – це традиція, яку наша компанія започаткувала минулого року. У такий спосіб ми хочемо подякувати своїм споживачам за довгі роки співпраці та підвищити якість обслуговування», - каже. начальник клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.
Виграти один із подарунків можуть споживачі у різних категоріях. Так, стати власником новенького планшету, мають шанс прикарпатці, які з 17 по 21 грудня зареєструються в Особистому кабінеті. Переможця буде обрано за допомогою генератора випадкових чисел.
На клієнтів, які протягом останніх трьох місяців вчасно передавали показання лічильника та сплачували за спожитий газ, а також є власниками димохідних газових приладів очікують інші подарунки. Троє дисциплінованих споживачів отримають сигналізатори загазованості.
А серед відвідувачів ЦОК додатково розігруватимуться корпоративні чашки та новорічні кулі на ялинку.
 18 Грудня 2018 p.
©http://briz.if.ua/