Сім'я поліцейських з Франківщини чекає на доступне житло від МВС


Кожен мріє мати власне житло. Сім’я Цибульських не виняток. Наталя і Володимир працюють у правоохоронних органах. Не один рік стоять на квартирному обліку, а тим часом живуть в орендованих квартирах. Почувши про соціальну програму від Міністра внутрішніх справ, знову збирають документи. Впевнені, що житло своє матимуть.

Володимир родом з Тернопільщини. Після навчання вирішив не пов’язувати життя з банківською справою, а пішов на службу в правоохоронні органи. Поліцейська кар’єра розпочалася із карного розшуку, де молодого лейтенанта взяли у свої руки старші колеги. Володимир вдячний, бо через неабиякий досвід уже 10 років у карному розшуку. Звичайно, приходилося попрацювати і в районі, і в інших відділах, але всі дороги ведуть до розшукової служби. Каже, працювати у карному розшуку - завжди бути на роботі.

Дружина Володі – Наталя, добре знає «поліцейську кухню», бо сама працює в поліції. Зараз жінка у декретній відпустці. І незважаючи на більш аналітичну роботу, підтримує чоловіка і лишніх питань не задає. Поліція допомогла їм зустрітися і створити сім’ю. Наталя досі пам’ятає той день.

За шість років сімейного життя подружжя змінило не одну квартиру. Попри те, що Володимир на квартирному обліку десять років, власного житла досі немає.

Програма від міністра спільно з Національною поліцією вже з наступного року дозволить стимулювати поліцейських, адже передбачає збільшення грошового забезпечення, компенсацію плати за оренду житла, якісну систему страхування та вирішення питань щодо власного житла. Для цього слід подати заявку, перебувати на квартирному обліку, мати вислугу років і не менше 5 років до виходу на пенсію.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини17 Грудня 2018 p.
©http://briz.if.ua/