В Івано-Франківську почав працювати катамнестичний кабінет


У катамнестичній кімнаті, яку відкрили 28 листопада в лікувально-діагностичному відділенні Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні, почали проходити діагностику та лікування маленькі пацієнти.

Нагадаємо, що проект зі створення катамнестичного кабінету реалізовано за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні спільно з Івано-Франківською міською радою. 

Лікарі вже почали роботу в новоствореній кімнаті, оснащеній спеціальними тренажерами та обладнанням, що допомагають виявляти патології в діток на ранньому етапі їхнього розвитку. Робота з маленькими пацієнтами відбувається за методикою Войта-терапії. За її допомогою можна визначити відхилення рухової спроможності, слуху, зору, сну, пильнування, уваги та мови.

Лікарі дитячої клінічної лікарні пройшли спеціальне навчання в Чеській республіці. Процедури проводять у присутності батьків, адже вони повинні вміти доглядатами за дітьми й в домашніх умовах. Така співпраця підвищує інформативність батьків про стан здоров’я дітей і залучає до процесів дитячого розвитку.12 Грудня 2018 p.
©http://briz.if.ua/