Кемекс, пуровер та аеропрес: у Франківську відкрилась кав’ярня "третьої хвилі" – Espresso Shot


З настанням холодів кожен шукає місце, в якому можна зігрітися теплими й смачними напоями та посидіти в комфортній атмосфері. А комусь щодня дорогою на роботу чи навчання просто необхідно забігти за горням міцної кави та перекусом.

В Івано-Франківську 2 грудня відкрився саме такий заклад. "Espresso Shot" відчинили свої двері неподалік від центру міста – на вулиці Володимира Великого, 10-Б. Чому саме така назва? Espresso Shot – термін зі словникового запасу бариста і означає "порція еспресо". А еспресо, як відомо, основа для більшості кавових напоїв.

Кав’ярня зустріне вас мінімалістичним інтер'єром в чорно-білих тонах, яскравих акцентів додають живі квіти та елементи з дерева, які ви можете побачити то тут, то там. Все легко та витримано.

Головним акцентом "Espresso Shot" стане альтернативна кава "третьої хвилі", а саме – кемекс, пуровер, аеропрес, каліта. Якщо ви нічого не чули про це, то вам обов’язково потрібно завітати до закладу та скуштувати. До кавових напоїв в різних їх інтерпретаціях можна замовити десерт чи сендвіч.

Для кав’ярень "третьої хвилі" є характерним ставлення до кави як до продукту з власним характером – стовідсотковий акцент на напої: його смакові якості, спосіб приготування, тільки свіжі обсмажені зерна та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми поспілкувалися з шеф-баристою "Espresso Shot" Андрієм Скулінцем та дізналася, чим заклад буде дивувати франківців та гостей міста.

У Андрія чималий досвід роботи в цій сфері, він "живе" кавою і всім, що з нею пов’язано. За його плечима не один конкурс з лате-арту та декілька десятків капінгів. А головне – любов до того, чим він займається.

"У нас точно все буде круто! Я вкладаю сюди свою душу!" – стверджує шеф-бариста під час підготовки до відкриття.

Яке зерно ви будете використовувати для кави та чи можна буде купити його?

– Для кави ми будемо використовувати свіжообсмажені зерна Арабіки. Кожен наш клієнт зможе придбати їх, а за бажанням – змолоти прямо в кав'ярні.

Чим плануєте дивувати франківців, які вже відвідали безліч кав’ярень міста?

– Ми хочемо піднімати кавову культуру іванофранківців. Альтернативна кава, якісне зерно, свіжі десерти, тематичний інтер’єр закладу – можливо, банально, але зараз важко все це знайти в одному закладі. У нас будуть регулярно проводитися заходи, які будуть цьому сприяти: капінги, майстер-класи, а також плануємо запрошувати спеціалістів з інших міст. Відкриття – це тільки перший крок, далі ми будемо вдосконалюватись і розвиватись.

– Чи є щось таке незвичне в "Espresso Shot"?

– Чоловічий персонал кав’ярні. Насправді це випадковість, але, можливо, стане частинкою нашої концепції.

"Espresso Shot – заклад, де завжди найсмачніша кава, яка готується неймовірною командою професіоналів".

Які ціни будуть у вашому закладі?

– Ціни будуть демократичними і відповідати якості продукту.

Кав’ярня працюватиме щодня з 8:00 до 21:00, тож кожен, прямуючи на роботу, зможе випити чашку кави або взяти її з собою.

Тож відкрийте для себе культуру споживання кави по-новому і пориньте у світ ексклюзивних напоїв, не покидаючи Івано-Франківська!

Слідкуйте за "Espresso Shot" в соцмережах:

Instagram - https://www.instagram.com/espressoshot_if/

Facebook - https://www.facebook.com/espressoshotif/

На офіційному сайті - https://www.espressoshot.com.ua

Джерело: Курс11 Грудня 2018 p.
©http://briz.if.ua/