У Франківську відкрили катамнестичний кабінет


28 листопада в лікувально-діагностичному відділенні Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні відкрили катамнестичний кабінет.

Проект зі створення катамнестичного кабінету реалізовано за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні спільно з Івано-Франківською міською радою. Здійснення проекту в місті відбувалося під керівництвом секретаря ради Оксани Савчук і лікаря-неонатолога КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» Любові Гаркот.

Такий кабінет потрібний, щоб мати змогу за допомогою методики Войта терапії на ранньому етапі виявляти відхилення і можливі порушення розвитку в дітей (рухова спроможність, слух, зір, сон, пильнування, увага, мова) і запроваджувати відповідні схеми необхідних консультацій, лікування, досліджень, проведення реабілітаційних заходів тощо. За допомогою катамнестичного кабінету ми хочемо підвищити інформативність батьків про стан здоров’я дітей і залучити до процесів дитячого розвитку.

"Для того, щоб працювати з дітками в катамнестичному кабінеті, необхідна відповідна кваліфікація, яку лікарі зможуть здобути на навчанні в Чеській Республіці. Важливо, що кабінет працюватиме в тому ж робочому режимі, що й лікарня, тому маленькі дітки зможуть вчасно отримувати допомогу", - зазначила секретар ради Оксана Савчук.28 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/