Як долають проблеми з ожиледицею на Прикарпатті


В ніч на 25 листопада на дорогах Прикарпаття і Львівщини утворилась ожеледиця. Через дощ і перепад температур автошляхи швидко покрились кіркою льоду. Працівники буковельської фірми «ПБС» виїхали на дороги, щоб швидко ліквідувати проблему.
«Прогнозом не було передбачене різке погіршення обстановки на дорогах. Тому нам довелось вночі екстренно піднімати людей і випускати машини на лінію. Найбільш проблемними ділянками були Івано-Франківськ – Львів та Івано-Франківськ – Коломия», - розповідає заступник директора ТОВ «ПБС» Михайло Литвинюк. 
У напрямі на Закарпаття через місто Яремче дорога була сухою. Від Богородчан до Надвірної також проблем не було. 
«Окремими ділянками була ожеледь на дорозі Івано-Франківськ – Надвірна. Проблему одразу локалізували. Техніка «ПБС» додатково просипала зволоженою сіллю усі дороги, які є в експлуатаційному утриманні фірми з метою запобігання слизькості», - кажуть фахівці «ПБС».
 Зараз проблем на дорогах через ожеледицю немає. Але у «ПБС» готуються до ще одного випробування: вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада очікується ускладнення погодних умов. Передбачається сильний сніг з налипанням, а також ожеледиця. Увесь склад техніки напоготові. Нагадуємо водіям, хто ще не замінив шини на зимові, негайно зробити це. А також просимо пішоходів носити відповідне зимове взуття. Бо від ранку на слизьких тротуарах впало вже з десяток чоловік.


25 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/