МФК «Прикарпаття» долучилось до Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене!»


23 листопада гравці команди і головний тренер долучилися до Всеукраїнського проекту. Вони сфотографувалися із плакатами, які закликають до здорового способу життя.

Зокрема, зголосились до участі головний тренер команди Володимир Ковалюк, а також гравці «Прикарпаття» Олег Веприк, Остап Вульчин, Василь Цюцюра, Ігор Худобяк та Василь Француз.

«Вести здоровий спосіб життя - це не тільки необхідно, але й модно. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок. Якщо з якихось причин вони вже є, то треба вжити всіх заходів, аби їх позбутися», - каже гравець «Прикарпаття» Ігор Худобяк.

Дана акція підтримується Міністерством молоді та спорту України, а в Івано-Франківську успішно реалізується Департаментом молодіжної політики та спорту.

«Нам приємно, що гравці головної футбольної команди Івано-Франківська з радістю відгукнулись взяти участь в акції. Сподіваємось, що молодь нашого міста братиме гідний приклад з гравців, яких вони щоразу підтримують під час футбольних баталій», - зазначив начальник відділу спорту Денис Рудницький.23 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/