Представники обласної організації осіб з інвалідністю – призери всеукраїнської спартакіади


З 5 по 11 вересня цього року в селищі Затока Білгород-Дністровського району Одеської області проходила ХІІІ Всеукраїнська спартакіада серед осіб з обмеженими можливостями. Її учасниками стала й команда з Прикарпаття – представники Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів Союзу організацій інвалідів України, які у загальному підсумку здобули третє місце.
Сьогодні, 15 листопада, в облдержадміністрації відзначили призерів та найактивніших учасників змагань.

Вітали учасників команди та вручили їм грамоти і грошові винагороди заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський та заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Степан Микицей. Зокрема, Богдан Кобилянський зазначив, що, хоча прикарпатська команда і не повторила успіху минулого року (перше місце), однак призове місце у загальнокомандному заліку цьогоріч є престижним для області, адже його здобуто серед 22 команд з інших регіонів України.

Слід зазначити, що учасники команди Прикарпаття виступали в таких видах спортивних ігор, як бочче, дартс, фігурна їзда на візках, кеглі та бадмінтон. Призові місця в Анастасії Заболотної (І місце з бадмінтону), Василя Іванківа (ІІ місце з бочче) та Андрія Кривоноса (ІІІ місце з дартсу).

Грамотою департаменту соціальної політики ОДА було також відзначено голову обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Ганну Гринів, яка докладає чимало зусиль для організації щорічних обласних змагань серед людей з інвалідністю, що, без сумніву, сприяло досягненню такого результату.

За словами Богдана Кобилянського, на сьогодні є бачення того, як потрібно розвивати рекреаційні види спорту в області. «Ми усвідомлюємо потребу у створенні матеріальної бази для підготовки спортсменів, які представлятимуть Прикарпаття в Іграх нескорених, тренувань спортсменів-учасників АТО та осіб з інвалідністю. Йдеться і про спортивні майданчики, і про закупівлю інвентарю. Тому працюємо над тим, щоб було де тренуватися і як тренуватися», – сказав посадовець. 15 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/