Надвірнянці долучилися до Всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево миру”


У рамках Всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево миру”, зініційованої Міністерством екології та природних ресурсів України, висадили у сквері палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ 45 хвойних саджанців.
До акції долучилися голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, депутати обласної та районної рад Юрій Голіней і Сергій Волошин, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, головний лісничий ДП “Надвірнянське лісове господарство” Ігор Осташук спільно зі студентами Надвірнянського коледжу НТУ.

У такий спосіб вкотре привернуто увагу українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди, завданої довкіллю України. Це акція - заклик до миру, та збереження рідної української землі.

Вже три роки поспіль акція “Посади дерево миру” об’єднує українців з різних куточків країни. За цей час у понад сотні міст і сіл були висаджені тисячі хвойних і фруктових “дерев миру”, як символ єднання українців і пам’яті про загиблих на Cході українців.15 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/