У Франківську відбувся «Галицький бал»


З нагоди відзначення Міжнародного дня студента, за підтримки Івано-Франківської міської ради відбувся дванадцятий «Галицький бал». Місце проведення стало традиційним - Івано-Франківський облмуздрамтеатр. Організатори - Прикарпатський національний університет та студентський сенат, Профком студентів та аспірантів університету.

З вітальним словом та побажанням легкого паркету до присутніх звернувся директор Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Віталій Матешко. Він зазначив, що сьогодні танці минулих століть, що впродовж історії виконувалися на світських балах, знову в моді. « Даний захід – це чудове проведення дозвілля для молоді та відродження класичної бальної культури. Щиро сподіваюсь на те, що Галицький Бал у нас й надалі буде доброю традицією» - додав Віталій Матешко.

Учасниками “Галицького балу” стали студенти, аспіранти та викладачі університетів міста, представники влади та громадські організації. Своє мистецтво гостям “Галицького балу” подарували чемпіони світу з сучасної хореографії, учні Івано-Франківської хореографічної школи та вихованці школи Влада Ями, Лауреати міжнародних конкурсів. Музичний супровід забезпечував муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Валерія Чикириса.13 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/