У Галичі відкрили меморіальну дошку міністру ЗУНР


1 листопада з нагоди 100-річчя Листопадового чину в м. Галичі на приміщенні залізничного вокзалу відбулося відкриття пам’ятної дошки Івану Мирону. Почесне право опустити полотнище було надано землякам міністра – юним пластунам.

Священики УГКЦ на чолі з отцем-деканом Ігорем Броновським освятили меморіальну дошку та відслужили панахиду. А представники районної та міської влади на знак великої пошани і світлої пам’яті поклали квіти.

Про життя і діяльність Івана Мирона розповів автор книги про міністра, краєзнавець Іван Драбчук, який наголосив: «Вважаю, що сьогодні восторжествувала історична справедливість – громадськість відкрила для себе ім’я Івана Мирона. Сподіваюся, що встановлення пам’ятної дошки нашому видатному земляку – це лише перший крок на його вшанування, а наступним стане спорудження пам’ятників на могилі міністра у с. Дора та в його рідному селі Залуква».

На завершення хорова капела виконала гімн Українських січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», який підхопили численні учасники заходу.5 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/