В Івано-Франківську відбувся всеукраїнський турнір з фрі-файту


В суботу, 3 листопада, в манежі коледжу фізичного виховання відбувся VI-й за ліком турнір з фрі-файту пам‘яті Павла Федорука та чемпіонат України з фрі-файту, а також Всеукраїнський турнір «Захисник вітчизни».

У 2012 році з ініціативи Івано-Франківської обласної федерації бойових мистецтв та СК «Вікінг» в нашому міста започаткували та вперше провели турнір пам’яті 1-го президента Федерації Павла Федорука.

Цьогоріч до Івано-Франківська з‘їхались понад 150 спортсменів, які представляли 14 областей України.

На урочисте відкриття завітали міський голова Руслан Марцінків, мама Павла Федорука - Зінаїда Іванівна, президент обласної федерації фрі-файту Тарас Гурик, декан факультету фізичного виховання ПНУ ім. В. Стефаника Ярослав Яців та начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Денис Рудницький.

«Ми бачимо, що є потреба в більшому залі, тому що з року в рік приходить багато людей, які цікавляться ним, працюють кілька клубів. Тому цього року ми об’єднали зусилля з Всеукраїнською федерацією фрі-файту, спромоглися організувати гарний зал, щоб було більше місця, простору, щоб діти відчували урочистість, важливість цих змагань. Так ми намагаємось ще більше популяризувати цей вид спорту, тому що він розвиває не лише фізичні здібності, але й заснований на духовних якостях. Ми прагнемо, щоб з фрі-файту виростали справжні духовні люди, які готові відстоювати і боротися за свого наставника, за свою Батьківщину та родину», - зазначила Зінаїда Федорук.

Після урочистого відкриття спортсмени розпочали змагатись між собою та визначили переможців і призерів змагань.

Основною метою турнірів є пропаганда, поширення та популяризація здорового способу життя, фізичної культури і спорту, бойових мистецтв та контактних єдиноборств, а також сприяння впровадження фрі-файту у практику фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи як ефективного засобу морального виховання та всебічного розвитку молоді.5 Листопада 2018 p.
©http://briz.if.ua/