У відділенні планового лікування ОПНЛ №3 проведено капітальний ремонт


18 жовтня за участю керівництва департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації в обласній психоневрологічній лікарні №3 відкрили відділення планового лікування.
За словами головного лікаря ОПНЛ№3 Мирона Мулика, дане відділення визначене для короткочасного перебування пацієнтів, які потребують корекції лікування, при неможливості провести це в амбулаторних умовах, для вибору найбільш оптимальних медикаментозних середників та реабілітаційних методик, що сприятимуть реабілітації особи, проведення психотерапевтичного супроводу.

«У відділення входять геріатричні ліжка для осіб з розладами психіки та поведінки, які спричинені віковими змінами. Такий підрозділ медичного закладу розрахований на 50 ліжок та розташований у реконструйованих приміщеннях лікарні, з урахуванням всіх потреб пацієнтів та медичного персоналу», - зазначив Мирон Мулик.

Загалом на реконструкцію приміщень витрачено більше 1 мільйона гривень, з них – 814 тисяч гривень залучених коштів та 671 тисяча гривень гуманітарної допомоги (меблі, посуд, білизна тощо) наданої психоневрологічною лікарнею імені Святої Ядвіги (м.Ополє, Республіка Польща) та благодійною організацією «ADAJ» (Франція).

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан, окрім медикаментозного лікування пацієнти отримають психотерапевтичну та реабілітаційну допомогу, а при необхідності пройдуть додаткові обстеження для заповнення посильної документації на медико-соціальну експертну комісію.      19 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/