Франківські студенти підтримали проект "Книга добра"


Сьогодні, 17 жовтня, в університеті Короля Данила відбулася презентація Міжнародного соціального проекту «Книга добра». В Україні ініціативу створення книги з історіями про добро почали реалізовувати близько 2-х років тому.

Було декілька етапів проекту: спочатку діти та дорослі з усієї України писали історії про добро, а потім редакційна колегія, головою якої була Марія Матіос, обрали 100 найцікавіших історій, які надрукували у книзі. Наступним кроком був вибір ілюстрацій до розповідей. Загалом у проекті взяли учать понад 300 тисяч українців.

«Книга є незвичайною, бо може зберігатись більше тисячі років, адже виготовлена за старовинною технологією.  Папір робили з частинок рослин і, якщо її посадити і поливати водичкою, то може вирости щось цікаве», - поділилася директор благодійного фонду «Чисті серцем» та координатор проекту Ірина Рабарська.

«Книги добра» планують передати у найбільші бібліотеки світу. Зараз такі книги українських добрих історій вже зберігаються у Ватикані та у бібліотеці Вернадського.

Студенти університету Короля Данила долучилися до участі у проекті. Вони зняли відеоролик за мотивом однієї з історій, яка надрукована у книзі. Також на презентації студенти виступили з виставою Михайла Старицького «За двома зайцями».17 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/