Під Франківськом завершились зйомки фільму про Короля Данила


У селі Павлівка зняли завершальні кадри історичного бойовика «Король Данило», режисером якого є Тарас Химич.

Сюжет фільму розгортається довкола подій 1238 року. Князь Данило зі своїм братом Васильком нападають на прикордонний замок таємного ордену. Данило захоплює магістра у полон, але той переконує князя стати його союзником у боротьбі з могутнім ворогом зі Сходу.

Підступні інтриги, неймовірна доблесть та віра у побратимів - все це поєдналось у блокбастері Тараса Химича.

Офіційним партнером історичного бойовика став Університет Короля Данила.

УКД вже понад 20 років, і від моменту заснування наш колектив впроваджує принципи духовності, збереження історичної спадщини, як Прикарпаття зокрема, так і України в цілому, -  зазначив проректор з соціально-виховної роботи Олег Андрухів, - у нас зміцнюється матеріально-технічна база, розвивається ефективна система забезпечення діяльності Університету, а король Данило є покровителем УКД, тому ректорат ухвалив рішення підтримати історичну стрічку одразу ж, як дізнались про сюжет цього фільму”.

Олег Ігорович також наголосив: “Галицький край славиться багатьма видатними постатями, але Данило - найяскравіша. Він зробив чимало для свого народу не тільки завдяки гострому мечу, але й розуму. Це ми хочемо донести й нашій молоді. Бо розбудова міст невдовзі ляже і на їхні плечі”.

Головну роль грає Сергій Ярмошенко. У фільмі також знялися франківські актори: Юрій Вихованець перевтілився у брата Данила Василька, а Орест Пастух став середньовічним алхіміком.

Зазначимо, що зйомки фільму стартували ще у 2017 році.

Всеукраїнська презентація запланована на 22 листопада.

Додамо, що 23 листопада о 12.00 в Університеті Короля Данила відбудеться зустріч з режисером Тарасом Химичем в рамках проекту “Зустріч з успішними людьми”.
Презентація фільму у цей ж день - у театрі кіно “Люм’єр”.
 17 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/