Журналісти інспектували місто Калуш


Як стало відомо БРІЗ, в місті Калуші відбулися зйомки чергової серїі програми «Інспектор. Міста».

Ведучий проекту Володимир Остапчук перевірив у новому сезоні Калуш одним із шести міст із кількістю населення до 60 000 громадян.

"Об’єктом інспекції Калуш став, оскільки ми важаємо, що він має прихований потенціал для розвитку," - кажуть в редакції телеканалу.

За словами самого ведучого, Калуш має достатньо ресурсів та можливостей, щоб стати туристичними осередками міжнародного рівня. «Ви помітили, що в Instagram кожен залюбки ставить локацію Монте-Карло чи Бордо? А на Україну дивляться так: не вистачило грошей на Європу чи Туреччину — буду відпочивати вдома, — говорить ведучий. — Ми покажемо місця з величезним потенціалом і екзотичною родзинкою».

Остапчук перевірив місто на якість медицини й освіти, чесність еліти, рівень безпеки, харчування й сфери послуг. Вже в ефірі глядачі зможуть побачити і результати зустрічі команди проекту з мером Калуша: "Ми оцінили «прозорість» роботи міськради, а також розслідували резонансні події, про які буде цікаво дізнатись глядачам".

Під час пошуку правди та розслідування резонансних справ не обійдеться і без агресивної реакції на інспектора. «Зйомки нового сезону «Інспектору. Міста» перетворились на детектив із домішками екшну та фільму жахів, — зізнався ведучий — на знімальну групу нападали охоронці, жінки і навіть директор дитячого садочка. 11 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/