Довгоочікуване побачення: патруль піймав невловимого браконьєра


До Івано-Франківського рибоохоронного патруля вже кілька разів надходила інформація про браконьєра, який ловить рибу сітками на Пруті в Снятинському районі. Кожне таке повідомлення бралось до уваги під час планування рибоохоронних рейдів на Пруті, на потенційні місця браконьєрства виїздили держрибінспектори в різний час доби. Але впіймати зловмисника на "гарячому" якось не вдавалось. Збираючи інформацію, щоразу перевіряючи ситуацію на Пруті в різні дні тижня та різний час доби, доводилось чекати слушної нагоди зустрітись з браконьєром на річці.

Нагода трапилась у вихідний день 06.10.2018 - в суботу рано-вранці о 6 год. рейдова група під керівництвом начальника Управління Р.С. Чорненького поблизу с. Будилів Снятинського району затримала місцевого мешканця на Пруті з чималим уловом вагою 21 кг. Чоловік 35-метровою сіткою виловив 72 підуста, 2 "червонокнижні" марени та 1 головня. Для встановлення сітки та збору риби користувався надувним гумовим човном.

На браконьєра складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Човна, сітку та рибу вилучено.

Своїми протиправними діями браконьєр завдав збитків на суму 3125 грн. До цієї суми він ще повинен буде сплатити штраф, розмір якого встановить суд - від 340 грн. до 680 грн.. Також цілком реальна і конфіскація човна як знаряддя для вчинення браконьєрства. Свою сітку порушник, певно, вже також не побачить.9 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/