Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Івано-Франківській області


6 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз «Українського об’єднання патріотів» в Івано-Франківській області. Кандидатуру парламентаря підтримали 233 делегати загальних зборів Івано-Франківської обласної організації УКРОПу. Заступниця голови Комісії партійного контролю «Українського об’єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз та заступниця голови Київської міської організації партії Ірина Головатенко посіли друге та третє місця відповідно.

Олександр Шевченко зазначив, що вирішив взяти участь у президентських праймеріз УКРОПу для того, щоб продовжити боротьбу за справжню, а не декларативну незалежність України й продемонструвати людям альтернативу чинній корумпованій владі.

«У 2014 році у мене були плани довести суспільству, що немає «вічних» депутатів від Івано-Франківська, хотів показати, що буває інакше. Сьогодні я хочу показати, що є альтернатива тим людям, які засиділися у владі, які керують партіями однієї особи й 27 років ведуть нас у нікуди», – заявив Олександр Шевченко.

Водночас знаний український письменник, член «Українського об’єднання патріотів» Василь Шкляр наголосив на тому, що чинна влада не хоче відстоювати Україну перед російськими окупантами. Переконливий доказ цього – відмова включити до порядку денного Верховної Ради проект закону щодо заборони ідеології так званого «руского міра», який підготували народні депутати з УКРОП, зокрема, Олександр Шевченко.

«Велике наше лихо полягає в тому, що найвище керівництво держави глибоко інтегроване в «рускій мір». Тут і там бачимо декларації: віра, мова, армія. Та у того, хто це декларує, на подвір’ї стоїть капличка Московського патріархату, чужинська мова є мовою спілкування в його родині і його оточенні. А серед генералів армії залишилося багато ренегатів із мізками «руского міра», – зазначив Василь Шкляр.

Зі свого боку голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко переконаний, що майбутній кандидат у президенти від партії стане сильним опонентом для нинішнього керівництва країни.

«Нам не по дорозі з цією владою. Ми пропонуємо альтернативу – це всі ми, українські патріоти. Ця альтернатива – це, зокрема, й наші кандидати, які сьогодні презентують свої програми», – зауважив Тарас Батенко.

За словами нардепа, УКРОП прагне запровадити в Україні принципи представницької демократії. Саме тому політсила першою з-поміж усіх українських партій започаткувала процедуру внутрішньопартійних праймеріз. Єдиного кандидата в президенти від УКРОПу оберуть самі партійці шляхом прямого й відкритого голосування.

А голова правління фонду «Майдан закордонних справ», очільник Київської міської організації УКРОПу Богдан Яременко зазначив, що наступний президент передусім повинен відновити довіру й повагу міжнародних партнерів до України та української влади. При цьому глава держави має відстоювати перш за все національні інтереси своєї країни, а не діяти за вказівками іноземних політиків.

«УКРОП – це партія, яка завжди стоятиме на сторожі правди й інтересів кожного українця. Наше бачення – проукраїнська зовнішня політика, а не промосковська, як було колись, і не проамериканська чи проєвропейська, якою її намагаються зробити зараз», – наголосив Богдан Яременко.

Нагадаємо, Івано-Франківщина стала п'ятим регіоном, який вже обрав свого фаворита на президентських праймеріз УКРОПу. Раніше Олександр Шевченко переміг на Волині, Рівненщині, Тернопільщині та Львівщині. До 18 листопада учасники праймеріз представлять свої програми партійцям з усіх без винятку регіонів України. Кожна область обере свого фаворита шляхом відкритого голосування. Ім'я єдиного кандидата в президенти від УКРОПу стане відоме на з'їзді партії, який відбудеться у Києві 5 грудня.6 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/