Укаїнські спортсмени здобули золото на турнірі із кікбоксингу в Польщі


Днями завершився масштабний професійний турнір з кікбоксингу «Fight Night Arena». Він відбувався у польському місті Плоцьк. Збірна України та збірна Польщі відстоювали пояси всесвітніх ліг WKL та WKA. Це перший професійний турнір за межами України, де українська сторона виступає як співорганізатор. Вітчизняні спортсмени з Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільських областей виступали за підтримки громадського руху Олександра Шевченка «Країна Гідності і Правди».

«Підтримка спорту – це інвестиції у майбутнє. Я переконаний, що тільки здорова, сильна країна може досягнути успіху та протистояти будь яким загрозам, як зовнішнім так і внутрішнім», - відзначив Олександр Шевченко.

Турнір у Польщі зібрав майже 3000 вболівальників. Серед глядачів були титуловані спортсмени, які високо оцінили рівень підготовки наших бійців. В рамках даного турніру Івано-Франківську область представляли Станіслав Хмельовський (БК Бекскид) та Будзан Андрій (БК Торнадо).Обидва закінчили бій достроковою перемогою.

«Ці змагання – мої перші із кікбоксингу. Бо раніше я займався змішаними боями. Рівень турніру у Плоцьку – надзвичайно високий. Достойні суперники, гарна організація. Моєю задачею було виграти у першому раунді», - розповів Станіслав Хмельовський.

14-річний Андрій Будзан – наймолодший спортсмен української збірної. Та це не завадило йому здобути перемогу в першому раунді.

«Було хвилювання, та я налаштувався на бій. І виграв», - каже кікбоксер.

Провести наступний етап змагань, за підтримки громадського руху Олександра Шевченка «Країна Гідності і Правди» планують і у Івано-Франківську.5 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/