В Івано-Франківську працюватимуть мобільні групи із запобігання та протидії домашньому насильству


В головному управлінні Національної поліції в області відбувся конкурсний відбір кандидатів на навчання для роботи у складі мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства.
Зокрема, за ініціативи МВС та Національної поліції України і фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в регіонах України реалізується пілотний проект щодо підвищення ефективності роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Співбесіду з кандидатами проводили працівники департаменту превентивної діяльності Національної поліції та департаменту патрульної поліції, представники ОБСЄ та керівництво управління превентивної діяльності ГУНП в області.

У 20 кандидатів із числа дільничних офіцерів поліції та шести патрульних поліцейських перевіряли знання законодавства у сфері запобігання домашньому насильству. Результати конкурсного відбору за підсумками співбесіди стануть відомі найближчим часом.

Після цього правоохоронці пройдуть відповідне навчання, що допоможе їм у подальшій службовій діяльності.5 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/