Туристичний потенціал Івано-Франківської області презентовано у Києві


Івано-Франківщина презентує туристичний потенціал на 25-му Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM’2018, який відбувається у Києві 3-5 жовтня 2018 року.
Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації консолідувало на об’єднаному стенді області представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, туристичного бізнесу і профільних громадських організацій Долинського, Косівського районів, Яремчанської міської ради.

У цьому році вперше на виставці використаний новий формат презентації в’їзного та внутрішнього туризму України – Ukrainian Hospitality Days (UHD). У рамках цієї експозиції всі міста і регіони України перебувають в одному просторі, оформлені в єдиному стилі і об’єднані під єдиним брендом. Для оформлення UHD були обрані легкі, екологічні, картонні стенди.

В експозиції України представлені 19 регіонів та міст, серед них: Одеська, Закарпатська, Львівська, Чернівецька, Рівненська, Тернопільська, Дніпропетровська, Сумська області, міста Київ, Одеса, Львів, Харків, Чернівці, Кривий Ріг, Мукачево.

Загалом, за повідомленням організаторів, участь у заході беруть представники туристичного бізнесу з 18 країн світу, які представляють найактуальніші маршрути для внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму.

Сьогодні, 4 жовтня, представники області взяли участь у круглому столі «Розвиток нових дестинацій та проектів зеленого туризму України».

Зокрема аудиторії презентовані виступи на теми:

- «Природно-заповідний об'єкт, як основа туристської дестинації» (ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича»);

- «ВиГода - LifeStyle: зелені маршрути Західних Горган» (ГО «Туристична асоціація Івано-Франківщини»).

Також сьогодні відвідувачам виставки презентована нова туристична карта Дністровського каньйону.4 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/