У Франківську піймали браконьєра


30 вересня о 19:30 на озері в мікрорайоні "Пасічна" в межах Івано-Франківська затримано чоловіка, який підсакою ловив раків. Це вже другий випадок на цій водоймі. На момент затримання рибалка мав у кульку 13 раків. Як видно на фото, зовсім невеликого розміру. Питання: "Навіщо ловити таку дрібноту?" залишається без відповіді.

На порушника рибпатрульні склали адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Чоловікові накладено штраф у розмірі 102 грн. та нараховано збитки в сумі 331,5 грн. В підсумку жадібність та захланність коштуватиме горе-рибалці 433,5 грн.

Нагадаємо, що згідно із п. 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства: "Забороняється лов раків у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування."

В зв'язку із встановленою цього року забороною вилову прісноводних (річкових) раків в період з 17 вересня по 19 жовтня посилено контроль за водоймами, де мешкають ці водні тварини. 2 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/