У Франківську відбудеться праймеріз УКРОПу


У суботу, 6 жовтня, о 12.00 годині у стінах Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка відбудуться президентські праймеріз «Українського об’єднання патріотів».

 У партійних перегонах беруть участь три претенденти. Це заступник голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз, заступник голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко та народний депутат України Олександр Шевченко.

 «Завдяки новій системі обрання кандидата в Президенти ми отримаємо нові демократичні підходи в Україні. Те, що показує УКРОП, є настановою для інших політичних сил: як має відбуватися вибір кандидата. А головне, які цінності він має сповідувати. Тому запрошую партійців та всіх прихильників нашої політсили прийти на зустріч та взяти участь у цьому демократичному відкритому процесі», – зазначив Олександр Шевченко.

 Нагадаємо, праймеріз уже відбулись у Луцьку, Рівному та Тернополі. Там більшість голосів делегати з’їзду віддали за Олександра Шевченка. Загалом внутрішньопартійні вибори триватимуть до 18 листопада. Протягом цього часу учасники праймеріз відвідають 24 українські міста. А ім’я єдиного кандидата на пост глави держави від УКРОПу оголосять 5 грудня на з’їзді у Києві.1 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/