На Тисмениччині тисячі паломників молилися за Україну


У селі Погоня Тисменицького району відбулася XXIII Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність Церкви, яка зібрала тисячі паломників з різних куточків нашого краю та всієї країни. Проща проводилася з нагоди року Божого слова і 1030-ліття хрещення Київської Русі-України, а на запрошення Архієпископа Івано-Франківського Володимира Війтишина її вперше очолив Патріах Української Греко-католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук). Додамо, це третій візит Глави УГКЦ на Прикарпаття у цьому році.


Цьогорічна Проща вирізнялася насиченою програмою. У духовно-паломницькому центрі Матері Божої у Погоні впродовж двох днів відбувалися Молебень до Матері Божої Погінської, співані вервиці, літургії, нічні моління, ватра, розважання та духовні пісні для молоді. Вони сприяли створенню атмосфери неймовірного піднесення серед віруючих.

30 вересня, разом з прочанами зустрічали Патріарха та молилися до Матері Божої за заступництво і ласки для України народний депутат Михайло Довбенко, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, керівники органів місцевої влади, посадовці різних рівнів.

Завершила Прощу Архієрейська Свята Літургія, очолювана Блаженнішим Святославом, під час якої Глава УГКЦ закликав вірян молитися за український народ, українську церкву, залучення молоді до духовних джерел. Адже молитва, за словами Патріарха, має велику силу.

«Силою молитви вервиці ми свого часу перемогли безбожний комуністичний режим. Я вірую, що йдучи сучасною нашою історією з молитвою вервиці ми переможемо всіх ворогів, які сьогодні напосідаються на нас. Бо, як казав Ісус Христос, немає нічого неможливого для того, хто вірить», - звернувся він до велелюдного зібрання.1 Жовтня 2018 p.
©http://briz.if.ua/