У Національному парку «Гуцульщина» розпочав роботу інтерактивний еко-центр


20 вересня у Національному природному парку «Гуцульщина» відбулося перше заняття у новоствореному інтерактивному еколого-пізнавальному центрі.

Саме тут дітвора матиме можливість пізнавати та досліджувати природу за допомогою сучасних мультимедійних та дидактичних засобів. Оскільки у новому навчальному році в Україні розпочала свою роботу нова українська школа, працівники відділу екологічної освіти також активно долучаються до впровадження цікавих та пізнавальних еколого-освітніх заходів у сучасному інтерактивному еко-центрі.

Створення такого осередку екологічної освіти стало можливе завдяки участі ГО «Спадщина Гуцульщини» у проекті «Програма екологічних громадських ініціатив Сходу та Заходу», що реалізується фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

В цей день відбулося вступне заняття для учасників третього шкільного природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ), що діє у співпраці з освітніми закладами району та НПП «Гуцульщина». Діти ознайомилися з діяльністю парку, дізнались про мету та завдання шкільного ПНДВ, розгадували кросворд та брали участь в еко-естафеті.

Захід проходив у дружній атмосфері, учні охоче долучались до активностей, запропонованих екоосвітянами, дискутували на теми: «Що ви розумієте під словом природа?» та «Як ти долучаєшся до збереження навколишнього середовища?». Завдяки інтерактивним засобам та дидактичним матеріалам, заняття стало більш інформативним, цікавим та багатогранним.21 Вересня 2018 p.
©http://briz.if.ua/