На Тисмениччині готуються до проведення Міжнародної прощі Вервиці


У духовно-паломницькому центрі Тисмениччини, що у селі Погоня, відбулася виїзна нарада з питань проведення XXІІІ Міжнародної прощі Вервиці за мир і єдність Церкви. Планується, що подію відвідає Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук.
Захід проходив під керівництвом голів райдержадміністрації і райради Івана Семанюка та Тетяни Градюк, за участю настоятеля монастиря Успіння Матері Божої ЧСВВ у Погоні о. Никодима Гуралюка, начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Володимира Федорака, міського голови м. Тисмениця Степана Сворака, сільських голів, керівників та працівників районних служб і організацій.

Особлива увага акцентувалася на питаннях організації системи заходів безпеки й умови перебування паломників, медичне забезпечення, організацію питної води та гаряче харчування, дотримання санітарних норм, благоустрій і освітлення території святого місця, впорядкування транспортного, пішохідного рухів, організацію роботи волонтерської служби тощо.21 Вересня 2018 p.
©http://briz.if.ua/