У Франківську еспонується фотовиставка "Невидима варта"


Днями студенти Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу ім.Граната відвідали фотовиставку робіт "Невидима варта" художниці-офіцера Лесі Шиденко.

Під час виставки юні учні коледжу могли почути справжні історії з полігону. Леся розповіла, що перша її втрата це був сусід, про його смерть вона дізналась перша, а розповісти про це батькам було справді важко.
"Я не відразу впізнала свого сусіда на фотографіях померлих, всі мешканці будинку знали його, як веселого, романтичного та дуже цікавого хлопця, але на фото він був сумним та його очі не світились від щастя, як завжди...", - поділилася авторка.
Ідею писати картини вона виношувала 1,5 роки, перший портрет був саме сусіда Андрія. Перед тим, як розпочати роботу, Леся отримала благословення від церкви. Авторка тісно спілкувалась з кожною сім'єю, дізнавалась всі деталі життя хлопців та звісно питала дозволу.

Картини писала разом зі своєю донечкою, вони обдумували всі деталі та приступали до роботи.
На виставці панувала особлива атмосфера. Відвідувачі ділились, що відчували зворушливі почуття та холод по шкірі. Слухавши про кожну картину було важко стримувати сльози... Картини Лесі з глибоким змістом та залишаються в пам'яті.

Автор:  Кароліна Мурзова13 Вересня 2018 p.
©http://briz.if.ua/