На Снятинщині планують побудувати амбулаторію моно-практики


Сьогодні в селі Задубрівці з робочою поїздкою побував народний депутат України Юрій Соловей де відбулась виїзна нарада щодо будівництва амбулаторії моно-практики, яка здійснюється на виконання Президентської програми щодо будівництва амбулаторій в сільській місцевості.

З ходом майбутнього будівництва амбулаторії ознайомлювались радник голови облдержадміністрації Василь Сенів, заступник начальника департаменту охорони здоров’я ОДА Віталій Федорів, голова координаційної ради з питань медицини при голові ОДА Олег Петрина, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, зі своїми заступниками Миколою Пішаком та Ігорем Гуцуляком, голова районної ради Іван Угрин, сільський голова с. Задубрівці Василь Болембах, а також керівники медичних закладів м. Снятина.

Під час огляду території, де триватиме будівництво, учасники виїзної наради обговорили терміни та обсяги виконання робіт для вчасної здачі об’єкта в експлуатацію. Йшлося також про його електро-, водо- та інтернет-постачання. Було озвучено, що повна вартість будівництва даної амбулаторії моно-практики в селі Задубрівці становитиме 7 млн. грн.

Народний депутат України Юрій Соловей висловив свої сподівання на те, що спільними зусиллями в кінці цього року дану амбулаторію буде благополучно відкрито, ще раз наголосивши, що цей проект однозначно має бути завершений до кінця цього року.

 

  11 Вересня 2018 p.
©http://briz.if.ua/