Магістратура державної служби ІФНТУНГ підготувала 1757 магістрів


У рамках відзначення 100-річчя запровадження української державної служби начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Світлана Онищук за дорученням голови НАДС Костянтина Ващенка вручила грамоти за вагомий внесок у забезпеченні реалізації державної політики у сфері професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.
Грамоти отримали ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитро Дзвінчук та заступник директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Андрій Мазак. Вручення відомчих нагород НАДС відбулося на засідання вченої ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу.

Додамо, магістратура державної служби в ІФНТУНГ утворена у 1996 році. На даний час підготовка фахівців для органів державної влади та місцевого самоврядування здійснюється кафедрою публічного управління та адміністрування (до 01.01.2016 року – кафедра державного управління та місцевого самоврядування), яка є структурним підрозділом Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ. За весь період діяльності магістратури державної служби підготовлено 1757 магістрів, у тому числі за державним замовленням – 1550 осіб. У поточному році здійснено перший випуск магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (19 осіб).3 Вересня 2018 p.
©http://briz.if.ua/