Діти загиблих АТОвців відпочивають у таборі "Артек-Буковель"


На запрошення народного депутата України Олександра Шевченка у дитячому таборі «Артек-Буковель», посеред мальовничих Карпат та гірського повітря, відпочиває близько півсотні дітлахів загиблих захисників України. Тут вони розважаються, подорожують і спілкуються між собою. А головне, розкриваються та наповнюються позитивними емоціями.

«Коли дитина усвідомлює, що втратила найріднішу людину, вона стає замкнутою, менше спілкується. А тут, в дитячому колективі, на свіжому повітрі в родзинці Карпат – Буковелі, діти змінюються, наповнюються позитивними емоціями. Вони стають більш відкритими, щирими», – каже керівник ГО «Схід та Захід єдині назавжди» Василь Гунько.

Це вже втретє, каже Василь Гунько, «Артек- Буковель» приймає дітей загиблих оборонців України. І дуже часто, розповідає волонтер, малеча не хоче їхати звідси. Адже тут вони знаходять нових друзів, заряджаються гарними емоціями та мотивацією на цілий навчальний рік.

 «Тут дуже цікаво, класно, весело, дуже смачно годують. Немає мінусів. А ще дуже круто, що у Карпатах така гарна природа і всі розмовляють українською. Мені це дуже подобається. Буду старатися, добре вчитися, отримувати хороші оцінки, щоб бути успішним у житті»,- ділиться враженнями Олександр.

 Завдяки таким таборам, переконують організатори, малеча не тільки відпочиває, а й вчиться працювати у команді. Це допомагає налагоджувати контакт та розвиває комунікабельність юних артеківців. А це може стати містком між Сходом і Заходом України. Адже у таборі відпочивають діти з усіх куточків України.

 «Діти – дуже відкриті. Вони між собою говорять завжди правду. Я вважаю, що інформація, яку діти із Заходу несуть дітям зі Сходу, швидше дійте до дорослих. Ну і відповідно діти зі Сходу несуть свою правду, а місцеві приносять її у свої сім’ї», – каже офіцер підрозділу спецпризначення Роман «Мамонт».

 Війна на Сході зруйнувала життя мільйонам українців, серед яких багато дітей. Але навіть це, переконаний народний депутат України Олександр Шевченко, не повинно красти у малечі шанс на щасливе дитинство.

 «Дуже непроста доля у людей, які проживають у зоні розмежування. Особливо у дітлахів. Нехай ненадовго, але все ж вони змінять напружене життя там на Карпати і гірське повітря. Дуже хотілося щоб нарешті на всій території нашої країни був мир та добробут», – зазначив Олександр Шевченко.



31 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/