Російський співак стверджує, що буде представляти Україну на Дитячому Євробаченні. Українці обурені


У фіналі нацвідбору України на Дитяче Євробачення-2018 - учасник з Росії, якому, крім того, 15 років, що є грубим порушенням правил національного відбору.

Мова йде про хлопця на ім'я Кирилл Роговец-Закон (сценічний псевдонім Kain Rivers). Він народився в Києві, але постійно живе та виступає в Росії, співпрацює з Warner Music Russia та багатьма російськими артистами. Його продюсером є також представник Росії.

Брав участь у проекті "Голос. Діти. Росія" (5-ий сезон) на Першому каналі РФ. На момент участі в цьому шоу (початок 2018 року) йому було 14 років. Його День народження - 25 червня. Станом на зараз хлопцю 15 років, що не дає йому права участі в відборі на ДПКЄ.

На своїх сторінках у соцмережах хлопець написав, що бере участь у нацвідборі на Дитяче Євробачення, при цьому уточнив, що представляти буде Україну. Виникає логічне запитання: навіщо таке уточнення, якщо нібито український артист бере участь у відборі України? Очевидно, що він позиціонує себе та є насправді російським співаком. Крім того, впевнене ствердження, що він "БУДЕ представляти Україну" (хоча він ще не виграв відбір), наводить на певні підозри щодо прозорості та об'єктивності підсумків відбору.

Як Ви вважаєте, чи правильним є допуск російського співака (артист, який лише народився в Україні, але живе та виступає в Росії, не маючи жодної україномовної пісні у своєму репертуарі, не може вважатися українським співаком) до участі в національному відборі України на Дитяче Євробачення?

Громадськість вимагає пояснень від організаторів нацвідбору (UA: Перший), чому так сталося, що дитина з Російської Федерації отримала шанс представити Україну: "Ми також вимагаємо дискваліфікації цього учасника з українського нацвідбору у зв'язку з вищезазначеним," - йдеться на офіційній сторінці Українського відбору Дитячого Євробачення 2018..29 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/