Косівчани налагоджують співпрацю із жителями Попасної


Протягом 22-24 серпня делегація з Косівського району побувала на Сході України. Косівчани відгукнулась на запрошення керівництва Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» долучитись до вже традиційного протягом останніх кількох років дружнього візиту.
Програма перебування передбачала участь як у загальних заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України на території Сєвєродонецька і Попасної, так і поїздки в деякі райони Луганщини.

Голова Косівської районної державної адміністрації, депутат районної ради Віталій Кічеряк та голова Косівської районної ради Павло Ванджурак побажали жителям Луганської області миру, злагоди, благополуччя і продовження розбудови вільної незалежної соборної України. А у якості святкових подарунків – передали для бібліотек міста Попасна два комплекти книг косівських авторів, виданих за кошти районної цільової програми, та ще близько півсотні дитячих пісенників для загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району, переданих депутатом Косівської районної ради, директором видавництва «Писаний камінь» Михайлом Павлюком.

Ще однією символічною подією для Косівщини стали домовленості про співпрацю між районною радою та Попаснянською районною державною адміністрацією – військово-цивільною адміністрацією Луганської області. Також підписані два програмних документи - трьохсторонній меморандум про співпрацю і партнерство з АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» і Попаснянською ВЦА Луганської області та двостороння угода про співпрацю з Попаснянською ВЦА.

Крім святкових заходів та підписання угоди про співпрацю, делегація Косівського району разом з керівником Попаснянської військово-цивільної адміністрації Сергієм Шакуном здійснила ознайомчий візит у ряд населених пунктів Попаснянського району, які перебувають у безпосередній близькості до лінії розмежування, зазнають систематичних обстрілів, але разом з тим відновлюються та здійснюються перші кроки на шляху соціально-економічного розвитку. Сергій Шакун розповів про будні Попаснянського району, продемонстрував розвиткові та відновлювальні заходи, що ведуться на соціальних об’єктах прифронтової території. Косівчани відвідали пам’ятний знак «Козацький хрест», присвячений воїнам, загиблим за незалежність України, оглянули мурали, що прикрашають Попаснянську загальноосвітню школу №1, побували на блок-постах.28 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/