У Брошнів-Осадській ОТГ 55 дітей отримали шкільну канцелярію


У рамках спільного проекту об’єднаної територіальної громади та благодійної організації «Серце Марії» «Шкільний портфелик» цьогоріч 55 дітей Брошнів-Осадської ОТГ, які потрапили у складні життєві обставини, отримали усе необхідне до початку навчального року, а 18-ом з них – ще й вручили матеріальну допомогу.
На реалізацію благодійної акції з бюджету об’єднаної громади виділили 50 тис. грн. Отець Володимир Майка та голова БО «Серце Марії» Любов Гультайчук зорганізували збірку грошей у Церкві. 10 500 грн. пожертвували небайдужі мешканці селища та підприємці Володимир Курганський та Володимир Рибчак.

Працівники селищної ради та представники благодійної організації завітали у кожну домівку із яскравими пакунками. Діти дуже раділи несподіваним подарункам, із захопленням розглядали шкільне приладдя: зошити, пенали, кольорові олівці, ручки, маркери, ножиці, лінійки, набори для малювання, кольоровий папір та багато іншого. Все це вкрай необхідне для навчання.
«Шкільна освіта – це перший крок до закладення міцного фундаменту, який потрібен буде дітям в майбутньому. Таким чином ми вселяємо у дитячі серця віру у добро і милосердя, даємо їм зрозуміти, що у важкі життєві моменти вони не залишаються наодинці. Мета цієї акції є не лише надання дітям з малозабезпечених, неповних, багатодітних родин, які потрапили у складні життєві обставини, дітям учасників АТО всього необхідного до початку навчального року, а й створення атмосфери свята напередодні Дня знань», - відзначив голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

Голова БО «Серце Марії» Любов Гультайчук адресувала слова вдячності усім, хто добрими справами дарує радість юним особистостям: «Велике спасибі нашій місцевій владі на чолі з Назарієм Іванівим за те, що інвестують у навчання дітей. Також ми дякуємо тим, хто довіряє нашій благодійній організації, адже завдяки підтримці громади можна реалізовувати благодійні проекти. А також сподіваюся, що в майбутньому ще більше людей та підприємств приєднається до справ милосердя. Ми та місцева влада, в свою чергу, будемо робити все, щоб кожен житель ОТГ відчував себе потрібним, захищеним і впевненим у завтрашньому дні». 27 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/