Будинки-переможці міського конкурсу проектів та програм змінюються на очах


Заміна мереж, встановлення енергозберігаючих вікон, ремонт у під`їздах і це не повний перелік робіт що вже зроблені в ОСББ та ЖБК, що скористались програмою розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

У будинку по вулиці Івана Павла ІІ, 17, що належить до житлово-будівельного кооперативу № 14 вже завершено цьогорічні роботи передбачені проектом, що переміг на щорічному конкурсі проектів та програм.

Сьогодні голова кооперативу Оксана Калинюк запросила на огляд виконаних робіт секретаря міськради Оксану Савчук та депутата від даного округу Маріанну Продан.

Будинок яскраво змінюються на очах: у минулих роках тут замінено мережі, встановлено енергозберігаючі вікна у під`їздах. У цьому році здійснено капітальний ремонт сходових кліток.

«Голова будинку та мешканці дуже задоволені умовами конкурсу проектів та програм, адже він дав можливість поступово навести повний лад у будинку», - каже секретар міської ради Оксана Савчук.

Також за допомоги депутата Маріанни Продан у дворі будинку нещодавно встановлено новий дитячий майданчик.9 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/