Долинські рятувальники провели навчання для дітей в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти"


7 серпня 2018 року працівники Долинського районного відділу У ДСНС України в Івано-Франківській області провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Захід відбувся на території Санаторію «Перлина Карпат» с. Вигодівка, Долинського району.
Головним завданням акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника та як поводити себе при зустрічі зі зміями.


Працівники Долинського районного відділу У ДСНС України в області провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки. Рятувальники продемонстрували показ пожежно-рятувального обладнання та техніки під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Діти змогли спробувати себе у ролі справжніх рятувальників. Дізналися як правильно викликати Службу порятунку, які номери телефонів екстрених служб. Діти піднімали руки та активно брали участь в опитуванні.


Під час проведення Всеукраїнської громадської акції «Запобігти – вчасно, Врятувати – швидко, Допомогти – вміло!» діти змогли дізнатись від рятувальників багато корисної інформації та навчились правильно реагувати під час виникнення надзвичайних ситуацій і зауважили, що професія рятувальника є дуже необхідною для забезпечення безпеки громадян, збереження її національного багатства й довкілля, але в той же час є дуже нелегкою та небезпечною. 7 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/