Муніципальна варта наголосила місту на важливості своєї роботи


Сьогодні на оперативній нараді в мера міста начальник Муніципально варти Богдан Кухарук наголосив на важливості роботи своїх працівників.
"20 чоловік залучається на кожну гру в ролі стюарта. Якщо 12 числа ми спробуємо не взяти участь в охороні заходу, то ви побачите, де є працівники Муніципальної варти під час проведення футбольного матчу", - розповідає Богдан Кухарук.
Крім того проводиться постійна охорона мітингів, фестивалів та комунального майна.

Проводяться профілактичні бесіди та допомога людям, які знаходиться в стані алкогольного сп'яніння: "Я кожної наради доповідаю та демонструю нові фото людей. Можна помітити, що це завжди зовсім інші люди. Фото потрапляють до нас внаслідок патрулювання містом завдяки тому, що цих осіб було передано патрульними Муніципальної варти працівникам 113 бригади або поліції, але в будь-якому випадку з ними проводиться профілактична бесіда," - додає начальник варти міста.

Також Кухарук наголошує, що питання створення кризового центру в місті на даний час є дуже актуальним, адже з людьми, які знаходяться в стані алкогольного сп'яніння немає інших варіантів вирішення ситуації, бо ніхто не хоче до них підходити чи займатися з ними.7 Серпня 2018 p.
©http://briz.if.ua/