Франківська молодь проходить вишкіл в «Карпатському легіоні»


В с. Луквиця Богородчанського району за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради проходить 2-ий етап Національно-патріотичної молодіжної військової програми «КАРПАТСЬКИЙ ЛЕГІОН», участь в якій бере і молодь міста Івано-Франківська. Вишкіл поділено в межах трьох вікових групах – 10 -13 років, 14-17 років та 18 плюс. Для кожної з цих груп різний рівень навантаження та навчання. Учасники табору розташовуються у наметах. Кухня — польова.

Поспостерігати як проходить Програма завітав директор Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Віталій Матешко. «Мета таких таборів – загартувати молодь як фізично так і морально, навчити діяти у складних життєвих ситуаціях. Я побачив як учасники відповідально ставляться до всіх обов’язків та завдань, сумлінно виконують прохання інструкторів. Я переконаний що набуті знання в подальшому стануть їм в пригоді і для розвитку громадянського суспільства — це великий плюс» - зазначив Віталій Матешко.

Програму ініційовано та розроблено громадською організацією „Краєзнавчо-туристичний спортивний центр „Аркан Стихій”. Мета програми: організація співпраці між громадою та владою, профорієнтація і популяризація строкової, контрактної та служби в спецпідрозділах, вшанування загиблих в боях та рятівних операціях спецназівців, силовиків, учасників добровольчих формувань в зонах військових конфліктів і стихійних лих, формування почесної громадської думки до місій – «Рятівник», «Військовий», «Лікар», «Волонтер». Учасники програми мають можливість відчути на собі умови, які виходять за рамки комфорту, перевірити власні сили, проявити вольові якості, визначитися щодо подальшого вдосконалення. За ними спостерігають інструктори та старшини, супроводжуючи до закінчення відповідного етапу програми. З підвищенням майстерності учасник переходить з етапу в етап, вдосконалюючи свої знання та навики.27 Липня 2018 p.
©http://briz.if.ua/