Марцінків представив нового керівника департаменту освіти


Міський голова Руслан Марцінків департаменту освіти та науки офіційно представив нового керівника. Ним став колишній директор ЗОШ №6 Ігор Максимчук.

Свій крок щодо зміни керівника Руслан Марцінків пояснив просто – він надиктований реаліями поставлених завдань на шляху реалізації реформ.

«Зараз для освіти – багато викликів. Виконання оголошених урядом реформ нової школи потребує більше людини-практика. Місто зараз активно працює у напрямку збільшення мережі дошкільних закладів, розширенням шкіл, тож роботи в департаменті багато. Ігор Максимчук має багаторічний досвід на посаді директора школи, тож, гадаю, що справиться з новими завданнями», - пояснив Марцінків.

За словами міського голови, перед новим очільником ставить завдання активнішого комунікування з директорами освітніх закладів, управління персоналом та активізація роботи у напрямку співпраці зі ЗМІ та громадою.

«Важливо, щоб нова школа стала не просто новою моделлю існуючих, а стала на практиці кращою. І тут важлива робота усіх без винятку: від директора департаменту, директорів шкіл – до звичайних вчителів на місцях. Адже обладнання чи нові технічні засоби – це лише інструменти, які в кінцевому результаті вимагають грамотного застосування людьми», - наголосив Руслан Марцінків.27 Липня 2018 p.
©http://briz.if.ua/