В Угорниках зупиняють зсув дамби


На місці пошкодженої дамби у селі Угорники працюють фахівці. Для того, щоб зупинити зсув завозять пісок та негабаритний камінь. Залучать до операції нацгвардію, особовий склад МАРСу, міський відділ ДСНС та інших спеціалістів.

На екстренному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олексія Кайди, вирішили терміново відправити фахівців на місце події для проведення роботи щодо зупинки зсуву дамби. За словами заступника міського голови вже є попередні домовленості з власниками кар’єрів, які нададуть матеріали: каміння та пісок. Також рішенням комісії звернуться до Національної гвардії для залучення особового складу.

Наразі на дамбі відбувся зсув плит на доріжці. Її знесло на ділянці у понад 70 метрів. В свою чергу це може стати причиною підтопень житлових будинків, що розміщені поблизу.

Головне завдання, за словами Олексія Кайди - зупинити зсув. Саме тому просто із засідання комісії робоча група відправилася на місце події. Для того, щоб зупинити зсув, використають мішки з піском та негабаритний камінь. Його, за словами заступника міського голови вже везуть в Угорники. Щоправда, з доведенням техніки виникають проблеми, адже за аварійну ділянку не зможе заїхати вантажний транспорт. Відтак, у місці обвалу спершу зупинять змив берега мішками з піском, а паралельно облаштують шлях дорожніми плитами для заїзду вантажівок з каменем.

Координувати роботи на місці події буде керівник МДК Віталій Бурко, адже ця дамба - на балансі МДК.

Про хід виконання робіт з ліквідації стихії обіцяли інформувати.26 Липня 2018 p.
©http://briz.if.ua/