Наслідки негоди на Прикарпатті


Через сильний дощ на Прикарпатті спостерігаються підняття рівнів води. Негода наробила чимало шкоди на Прикарпатті.

Так, в селі Фитьків Надвірнянського району, внаслідок підняття рівня води в річці Бистриця-Надвірнянська, пошкоджено пішохідний місток. На місці події працювала мобільна оперативна група Надвірнянського райвідділу Управління ДСНС в області.

В селі Підлісся Тисменицького району водами річки Бистриця-Солотвинська пошкоджено берегоукріплення на відстані орієнтовно 100 м. На місці працівниками пожежно-рятувальної служби, Дністровського басейнового управління водних ресурсів та органами місцевого самоврядування проводяться роботи щодо укріплення дамби негабаритним каменем та мішками з піском. До робіт з ліквідації залучено 38 чоловік та 7 одиниць техніки, з них від Управління ДСНС в області 18 чоловік на 2 одиницях техніки.

В місті Болехів внаслідок підняття рівня води в місцевому потічку дощовими водами підтоплено окремі підвальні приміщення житлових будинків. До виконання робіт з відкачування води залучалися 4 рятувальники та 1 одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста місті Болехів. Загалом відкачано воду з 4 підвальних приміщень житлових будинків.26 Липня 2018 p.
©http://briz.if.ua/