Проти спротиву жителів Пасічної «Вертикаль» не планує припиняти будівництво


Сьогодні, 20 липня, під час «чорної п’ятниці» на Пасічній, міський голова зустрівся  з жителями Хіміків-Тролейбусна, які протестують проти забудови єдиної зеленої зони у своєму мікрорайоні. Вперше на зустріч з мешканцями прийшов і керівник будівельної компанії «Вертикаль» Олег Лєпєнін.

Жителі зачитали і передали Марцінківу звернення, в якому йдеться, що фактична площа земельної ділянки не відповідає площі, зазначеній у договорі між УСБУ та БК «Вертикаль».

Натомість керівник будівельної компанії «Вертикаль» Олег Лєпєнін зазначив, що їхня компанія буде захищати свою ділову репутацію на основі чинного законодавства. У суді вже є позов від БК «Вертикаль» на одного з активістів про визнання інформації недостовірною. «Якщо юристи будуть бачити підстави, то будемо подавати позови, адже кожен має відповідати за свої слова та дії», - відповідає Лєпєнін. Наразі припиняти будівництво компанія не планує.

 «Моя позиція – незмінна: я підтримую громаду у прагненні зберегти зелену зону. Ми запропонували дві земельні ділянки на вул. Ребета та Левицького на обмін СБУ. Сподіваюся на те, що вони цю пропозицію приймуть. І дуже прошу мешканців звернутися з колективним зверненням до начальника СБУ щодо особистого прийому. Мусимо діяти разом», - коментує ситуацію Руслан Марцінків на офіційній сторінці у Facebook.

Громада мікрорайону підтримала ініціативу від міського голови щодо зміни ділянки.

«Далі будемо проводити звернення з приводу зустрічі з СБУ безпосередньо, для того щоб дізнатися їхню думку і чи згідні вони на ті умови, які надало місто з приводу зміни цієї ділянки на іншу», - розповідає мешканець району Хіміків-Тролейбусна.

Наразі міська влада зобов’язала забудовника розібрати будівельний паркан і встановити прозору сітку. Це допоможе уникнути небезпечних ситуацій з виїзду «сліпого» повороту. Сьогодні ж комунальники пообіцяли завезти землю на ділянку майбутнього скверу, який допоможуть облаштувати жителі мікрорайону.

Також, за словами мера, згідно з новою редакцією проекту Генлану поруч передбачено будівництво школи, дитячого садочку та парку.

Нагадаємо, що мітингувальники вже пробували висаджувати дерева на місці забудови, які потім вирвали з коренем та перекривали дорогу, після того як мер їх проігнорував. Зараз конфлікт між усіма сторонами набуває якості діалогу та наступного тижня запланована наступна зустріч між громадою та представниками влади.20 Липня 2018 p.
©http://briz.if.ua/