Жінка знайшла гніздо гадюки на власному подвір’ї


У селі Клубівці Тисменицького району молода сім’я у приватному будинку під сходами виявила цілу кладку зміїних яєць. Про знахідку повідомляє Олена Люклян на своїй сторінці у фейсбук:

“За 2 роки життя тут, я тільки один раз бачила плазунчика - позаминулого літа. Але то таке, ми ж живемо біля лісу... Так я думала..
Місяць тому побачила зміїний хвіст, біля старого будинку, що з нього Ігор зробив собі майстерню... Через тиждень Ігор знов побачив зміючку. Ну таке, ліс поруч, у сусідів закинуті прибудови... Пильнували, щоб убити, Але місяць дощів і не траплялося.
Сьогодні вийшла з тої хатинки, а там гадюка на сходах гріється. Доки я по лопату, то її слід простив. подзвонила Ігорові-він прилетів за 10 хвилин і почав шукати... вирішили розбити сходи. І тут почалось.. Спочатку знайшли гніздо, де 12 вже вилуплених старих яєць... Мене трусить. Це ж на ПОДВІР'Ї, де бавляться мої діти!
Далі веселіше: ще одне гніздо з вилупленими, потім розкопав, де ще знайшов невилуплені. 30! ШТУК! Я в шоці! Як таке можливо, щоб на подвір'ї, де ніколи не бачили змій було таке гніздо??? На дворі косим постійно, розгребли гнидники, що розвели попередні власники. Врешті там 10 років ніхто не жив.
А потім Ігор, докопався до живих змій! І то все гадючата, НЕ вужі. Мороз по шкірі... спати сьогодні не буду. Вони сиділи під двома нижніми і однією верхньою сходинкою... ЗМІЯ ПІДКОЛОДНА! Сьогодні зрозуміла вислів, бо ж туда, хоч і не часто, але ходила вся сім'я, і діти любили коло Ігора в майстерні бавитись.”


 18 Липня 2018 p.
©http://briz.if.ua/