До Коломиї приєднаються територіальні громади чотирьох сіл


Таке рішення сьогодні ухвалили депутати на позачерговій сесії міської ради. Таким чином, розглянувши пропозицію сільських голів, керуючись Законом України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Коломия надала згоду на добровільне приєднання територіальних громад Шепарівців, Саджавки, Товмачика, Іванівців до територіальної громади міста.
"Економічних втрат для Коломиї від такого приєднання немає, - розповів міський голова Ігор Слюзар, - економічні дивіденди для сільських громад є, так визначає закон".
Наразі це перший крок, над нюансами ще будуть працювати, однак перспектива 100-тисячної коломийської територіальної громади, за словами Ігоря Слюзара, гарантована.
Далі розглянули уточнення до міського бюджету завдяки субвенціям із обласного та державного бюджетів (доповідала начальник фінансового управління Ганна Бакай).
Також депутати ухвалили рішення Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Коломиї» за виняткову особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за значний особистий внесок у зміцнення обороноздатності України, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм Зубаничу Василю Івановичу – полковнику Збройних Сил України, командиру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, Герою України та посмертно з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження Мельничуку Тарасу Юрійовичу – поетові, лауреатові національної премії імені Т. Шевченка, політв'язневі радянського режиму.
Крім цього, депутати проголосували кадрові рішення. Так, у міській раді створять відділ економічного аналізу та стратегічного планування за рахунок однієї штатної одиниці відділу інвестиційної політики, зовнішньоекономічної діяльності та енергозбереження міської ради та однієї штатної одиниці відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради. 27 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/