Поліцейські показали дітям кінологічний центр


Вихованці Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей з радістю та цікавістю відгукнулися на пропозицію працівників ювенальної превенції відвідати кінологічний центр обласного управління прикарпатської поліції та дізнатися про роботу службових собак.
Кінологи ознайомили юних, допитливих гостей з можливостями застосування собак на службі в поліції. Зокрема, дітям продемонстрували виконання команд кінологів їх чотирилапими підопічними-помічниками, показали, як службові собаки здійснюють пошук вибухівки, зброї, наркотичних речовин, затримують умовного правопорушника.

"Чимало прикарпатських кінологів з собаками у різні періоди несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході України" - зазначив начальник кінологічного центру ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Струсінський.

Для вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей особливо цікаво було спостерігати за роботою 12-річного Михайла Цюрукала, який наприкінці травня в місті Суми представляв Івано-Франківщину на Всеукраїнському чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог».

Семикласник з Богородчанського району разом з німецькою вівчаркою Дебі до змагань готувався півроку. Здобутий результат можна вважати досить непоганим – 16 місце серед понад півсотні учасників, але хлопець не планує зупинятися на досягнутому. Школяр наполегливо працює над вдосконаленням навиків у подоланні смуги перешкод з Дебі, тим паче, що має намір пов’язати свою майбутню професію з кінологію.

«Приклад цього хлопця – хороший позитивний взірець для дитячих захоплень та життєвих пріоритетів для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей», - зауважує начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Поліцейські кінологи порадили малюкам та підліткам як вберегтися від нападу собак, наголосивши, що не варто дражнити та тікати від них. А ще дітям надали можливість приміряти та випробувати у дії кінологічні дрес-костюми, які використовують для відпрацювання навиків затримання правопорушників.

Про це повідомили в управління превентивної діяльності поліції Івано-Франківщини. 27 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/