У Коломиї заупстили в роботу унікальний апарат для діагностики серцевих захворювань


Коломия перша серед 13 міст запустила в роботу унікальний медичний апарат для діагностики важких серцевих захворювань - ангіограф. За сучасне обладнання уКоломиї варто дякувати прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.


 «У березні, коли прем'єр-міністр передавав Коломийській ЦРЛ апарат, я сміливо пообіцяв, що наше місто перше запустить його у роботу. І всім нам спільними зусиллями це вдалося!»,- ділиться своїми враженнями народний депутат України, голова Комітету ВР з питань економічної політики Андрій Іванчук.
У ангіографічному кабінеті мешканці Коломиї та Коломийщини, а також прилеглих районів зможуть отримати швидку і якісну діагностику.
Ангіограф - це високотехнологічне якісне обладнання, він дає чудову візуалізацію під час діагностики, з високою точністю визначає місце ураження і допомагає максимально якісно прийняти рішення про подальше лікування.
Також відкрили повністю оновлений приймальний покій, який став сучасним відділенням екстреної невідкладної медичної допомоги.
За останні два роки на медичне обладнання на Коломийщину надійшло близько 55 млн грн - це, мабуть, вперше така значна сума за роки незалежності.


Ангіограф, рентген-обладнання, УЗД- апарати, артроскопічна стійка та чимало іншого важливого обладнання, яким наповнили поліклініку та лікарню у Коломиї.


Загалом Коломия та Коломийський район разом отримали найбільше в області коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток згідно з рейтинговою оцінкою, проведеною Івано-Франківською ОДА.
 20 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/