На ВО “Карпати” запустили новий проект


На ВО “Карпати” провели День відкритих дверей. Цього разу подія відбулась з нагоди запуску нового проекту ŠKODA Rapid. Зараз над ним працює 30 людей, але проект досить великий. Тому підприємство шукає нових працівників. Цього року тут планують створити 400 нових робочих місць, а в 2019 році ця цифра має зрости до 1400 працівників.

"Ми людей запрошуємо до співпраці і робимо все для того, щоб вони могли отримувати хорошу заробітну плату. Крім того, робимо все можливе для комфортних умов праці. Тому обладнали підприємство кондиціонерами, медпунктом, їдальнею, а також працюємо над системою бонусів і стараємось їх впроваджувати, - розповів генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський, -Також багато робимо для того, щоб довозити людей на роботу і з роботи. У нас на даний момент працює 22 автобуси."

 

Зараз підприємство шукає людей на посаду в’язальника схемних джгутів. Кандидатам обіцяють достойну та стабільну заробітну плату, офіційне працевлаштування, комфортні умови праці та соціальний пакет.

 16 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/