У Вигодському лісгоспі кадрові зміни


14 червня 2018 року директор ДП «Вигодський лісгосп» представив колективу відділу лісового господарства та інженерно-технічним працівникам контори лісгоспу нового керівника лісового господарства. Головним лісничим став Віталій Анатолієвич Штука, який працював до цього лісничим Вишківського лісництва.

Олександр Матусевич побажав новому головному лісничому успішної та плідної роботи, вмінню працювати з людьми, створювати здоровий психологічний клімат в колективі, ефективно організовувати роботу у взаємодії з лісничими та колективами лісництв, систематично підвищувати свою кваліфікацію.

Віталій Анатолієвич своєму зверненні до присутніх сказав, що розуміє всю відповідальність, яку він бере на себе: відповідальність перед колективом лісгоспу, перед керівництвом і мешканцями нашого краю за збереження лісів Карпат: "У нас дієздатний колектив, всі заходи з ведення лісового господарства проводяться на високому професійному рівні. Ніяких потрясінь, пов'язаних з моїм призначенням, не буде, а разом будемо дальше працювати на благо лісів Карпатського краю. Спасибі Вам за надану довіру ". 14 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/